Darmowa dostawa od 249 zł

Metody płatności

Płatność przed wysyłką

1. Szybkie przelewy online
iMoje – Proste i łatwe płatności online
imoje – Proste i szybkie płatności online
Płatności on-line iMoje
Płatności online bezpieczne jak w banku
iMoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS.

 

 

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana – przeważnie trwa to zaledwie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie iMoje, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. W przypadku nieudanej transakcji, możesz wznowić płatność w swoim Panelu Zamówień. W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Szybkie przelewy – szybkie, w pełni automatyczne przelewy z rachunków z najpopularniejszych banków w Polsce bez przepisywania kwoty i danych odbiorcy – i bez pomyłek

2. BLIK
metoda płatności najszybciej zdobywająca nowych użytkowników – łatwa płatność w dwóch krokach – wystarczy przepisać kod z aplikacji swojego banku, a później potwierdzić transakcję na telefonie

3. Karta płatnicza Visa / Master Card
Wybierz płatność kartą Visa lub Mastercard. Podaj potrzebne dane i przejdź dalej. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana – przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Po dokonaniu otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. W przypadku nieudanej transakcji, możesz wznowić płatność w swoim Panelu Zamówień. W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

4. Tradycyjny przelew bankowy
Prosimy o wpłatę na konto bankowe podane po złożeniu zamówienia.

W tytule przelewu proszę podać Numer Zamówienia.

5. Odbiór osobisty 
Zamówienie możesz również odebrać od nas osobiście. Po dokonaniu przedpłaty, powiadomimy Cię o gotowym do odebrania zamówieniu poprzez e-mail lub wiadomość sms.

 

Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.